Co to jest kod rabatowy?

Po pozytywnej rejestracji zostanie Ci przydzielony indywidualny kod rabatowy w wysokości 25%. Po zalogowaniu system automatycznie przydzieli Ci rabat na zakupy w sklepie Klimatów Domu bez konieczności wpisywania kodu.Rabat 25% jest aktywny dopiero gdy konsultant złoży zamówienie powyżej kwoty 150 zł i je opłaci (w panelu zamówienie jest opłacone)

Otrzymany kod możesz udostępnić innym osobom – wtedy one robią zakupy z 5% rabatem. Każdy zakup dokonany przez inne osoby z tym kodem to wzrost na Twoim koncie bonusów o równowartość 10% złożonego zamówienia. Stan swoich bonusów możesz sprawdzić po zalogowaniu w sekcji „Twoje konto”. Bonusy możesz wykorzystać do zrobienia bezgotówkowych zakupów.

Realizacja zamówienia/Złożenie zamówienia
Zamówienia należy składać wyłącznie przez sklep internetowy Klimatów Domu, po zalogowaniu się. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT, która zawiera dane kupującego podane podczas rejestracji.

Płatności
Opłatę za zakupy dokonane w sklepie internetowym Klimatów Domu należy wnieść przelewem bankowym lub poprzez system płatności elektronicznych Przelewy24. Do zamówienia doliczany jest koszt przesyłki w wysokości 12,99. Gdy wartość zamówienia przekroczy 99,90 zł to my zapłacimy za przesyłkę. Numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać płatności podany jest zawsze w mailu przesyłanym automatycznie na Twoją skrzynkę mailową po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym. W tytule przelewu należy obowiązkowo podać numer zamówienia.

Dostawa
Towar dostarczamy w ciągu 1-7 dni od dnia zaksięgowania płatności, wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku gdy nie wszystkie produkty z zamówienia będą w naszym magazynie, poinformujemy Cię o tym i zrealizujemy zlecenie w kilku dostawach. W takim przypadku opłatę za przesyłkę ponosisz tylko raz.

Materiały do pobrania